Domov

Prečo premenná?

Prečo premenná?Už to bol dlhší čas, čo som spomínala na svoje blogovacie časy. Táto myšlienka ma neopúšťala, ale neustále sa vynárala v mojej mysli. Keď som jej začala dávať viac priestoru v mojom živote, tak som si prešla viacerými obdobiami. Od tých prvých krátkych, kde som sa nadchýňala prešlo už mnoho dní. Potom prišla fáza, keď som si túto myšlienku pripustila bližšie a ako to ja robievam, založila som si na to zošit. Písala som si doň nápady na články, nejaké triky a kde tu nejaký inšpiratívny citát. Myslím si, že toto bol dobrý krok, v zošite mám stále dosť miesta na nápady, poznámky a čokoľvek, čo ma popri tejto ceste postretne, tam si to môžem zapísať. A toto je len nový začiatok.

Dávnejšie som sa blogovaniu už venovala, písala som poviedky a rôzne príbehy a jeden z nich naozaj aj zažil svoj koniec. Bol to skvelý a kreatívny čas. Od vtedy už ubehlo niekoľko rokov, písanie mám stále rada, ale dnes je to písanie ako také. Preto by som bola rada, aby sa tento blog uberal iným smerom.

Už skôr som prišla na tri oblasti, o ktorých by som sa s tebou, drahý čitateľ, rada podelila. Tieto tri veci, boli ako malé zrnká v mojom živote. Ťažko by som Ti povedala, presný čas alebo situáciu, kedy sa môj život premenil. Mohli to byť pokojne nepatrné premenné a predsa ma priviedli k čítaniu kníh, písaniu vlastných poviedok, pečeniu koláčov, keď moja mamina zahlásila, že ak mám chuť na koláč, tak ho mám upiecť. Potom som ju niekoľko krát zavolala, či to vyzerá tak, ako to má vyzerať a potom to už išlo samo. Neviem, či by som vedela povedať o mnohých malých premenných, vďaka ktorým som tou osobou, ktorou som dnes, ale rada by som sa s Tebou podelila aj o ňu a o veci, ktoré mám rada mimo kníh a pečenia. Možno i tento blog je premenná, ktorá ma naučí nové veci a privedie k novým priateľom.

Tak vitaj, drahý čitateľ, verím, že z mnohých sa stanú moji noví budúci priatelia.

Vitaj drahý čitateľ, a začítaj sa do recenzií kníh a možno si popri tom upeč nejaký koláčik, ktorý tu nájdeš.

Vitaj a užívaj si, čo Ti premenná prinesie. Si tu vítaný!

 

Aké premenné sú v Tvojom živote? Čo Ťa baví, napĺňa?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *